Ski Vysočina

Úvodní informace o lyžařských výletech

Rubrika Lyžařské výlety - info,   Vydáno 14. 11. 2007,   Přečteno 2505x

Skol, i pro letošní lyžařskou sezónu pro Vás rád budu připravovat lyžařské a snowboardové výlety do osvědčených středisek rozsetých po celých Alpách. Mezi Vánocemi a Novým rokem to budu dle Vašeho zájmu již zaběhnuté jednodenní výlety, v průběhu sezóny pak velice oblíbené třídenní a čtyřdenní prodloužené víkendy. Jako každý rok se budu snažit o to, aby Váš pobyt na horách byl po všech stránkách zajištěn co nejlépe, jenom tomu počasí se občas nedá poručit.

chtěli by jste se zúčastnit některého z mnoha lyžařských výletů? Zde je krátký popis či návod, jak na to:

1) výlety připravujeme hlavně pro skupiny čítající max.8 nebo 16 účastníků, což jsou kapicity mikrobusů, které využíváme.

2) výběr střediska je pouze na Vás, případně mohu doporučit.

3) skupiny jsou buď ucelené nebo poskládané.

4) uceléné skupiny jsou takové, kde se všichni účastníci znají, jezdí pravidelně a případná volná místa nahrazují z vlastních řad. Komunikace probíhá s hlavním organizátorem.

5) poskládané skupiny jsou takové, kdy je vytvořen z menší skupinky lyžařů základ a zbylá místa jsou nabízena dále prostřednictvím mailové databáze. Do této databáze se zaregistrujete v hlavním menu vlevo "zasílat novinky".

6) pro účastníky výletu zajišťujeme ubytování dle domluvy, dopravu mikrobusem + přesuny do středisek, nákup akčních či zlevněných skipasů (je-li možnost).

7) máte-li chuť vydat se na některý z výletů, ať už jako jednotlivec, menší skupinka nebo ucelená skupina, napište na email soty@skivysocina.cz krátký mail nebo zavolejte na +420 603 180 079, velice rád se Vám budu věnovat a informovat Vás o aktuálních možnostech. © Copyright 2002 – 2007 SkiVysocina.cz, web site byl vytvořen v phpRS, za podpory firmy CaberNet Software Admin